Lenovo X1 Carbon G1
Opis
Informacje podstawowe:
| Producent: | Lenovo |
| Seria: | X1 Carbon |
| Model: | G1 |
| Gwarancja: | 1 miesiąc |
| Oprogramowanie: | Windows 10 |
Informacje o kondycji:
| Stan techniczny: | Bardzo dobry |
| Stan wizualny: | Dobry |
Procesor:
| Producent: | Intel |
| Model: | i7-3667U |
| Generacja: | 3 |
Pamięć RAM:
| Ilość pamięci: | 8 GB |
Dysk twardy:
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 240 GB |
Ekran:
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1600x900 HD |
Karta graficzna:
| Typ karty graficznej: | Zintegrowana |
| Model karty graficznej: | Intel HD |