Lenovo ThinkPad 13 Gen 1
Opis
Informacje podstawowe:
| Producent: | Lenovo |
| Seria: | ThinkPad |
| Model: | 13 GEN1 |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Oprogramowanie: | Windows 10 Pro |
Informacje o kondycji:
| Stan techniczny: | Bardzo dobry |
| Stan wizualny: | Bardzo dobry - |
Procesor:
| Producent: | Intel |
| Model: | i5-7200U |
| Generacja: | 7 |
Pamięć RAM:
| Ilość pamięci: | 8 GB |
Dysk twardy:
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
Ekran:
| Przekątna ekranu: | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 Full HD |
Karta graficzna:
| Typ karty graficznej: | Zintegrowana |
| Model karty graficznej: | Intel HD |