Fujitsu Lifebook U748
Opis
Informacje podstawowe:
| Producent: | Fujitsu |
| Seria: | LifeBook |
| Model: | U748 |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Oprogramowanie: | Windows 11 |
Informacje o kondycji:
| Stan techniczny: | Bardzo dobry |
| Stan wizualny: | Bardzo dobry - |
Procesor:
| Producent: | Intel |
| Model: | i7-8550U |
| Generacja: | 8 |
Pamięć RAM:
| Ilość pamięci: | 8 GB |
Dysk twardy:
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
Ekran:
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 Full HD |
Karta graficzna:
| Typ karty graficznej: | Zintegrowana |
| Model karty graficznej: | Intel UHD 620 |