Dell Latitude 9510
Opis
Informacje podstawowe:
| Producent: | Dell |
| Seria: | Latitude |
| Model: | 9510 |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Oprogramowanie: | Windows 11 |
Informacje o kondycji:
| Stan techniczny: | Bardzo dobry |
| Stan wizualny: | Bardzo dobry - |
Procesor:
| Producent: | Intel |
| Model: | i5-10310U |
| Generacja: | 10 |
Pamięć RAM:
| Ilość pamięci: | 16 GB |
Dysk twardy:
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
Ekran:
| Przekątna ekranu: | 15" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 Full HD |
Karta graficzna:
| Typ karty graficznej: | Zintegrowana |
| Model karty graficznej: | Intel UHD 620 |