Dell Latitude 5520
Opis
Informacje podstawowe:
| Producent: | Dell |
| Seria: | Latitude |
| Model: | 5520 |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Oprogramowanie: | Windows 11 |
Informacje o kondycji:
| Stan techniczny: | Bardzo dobry |
| Stan wizualny: | Bardzo dobry - |
Procesor:
| Producent: | Intel |
| Model: | i5-1135G7 |
| Generacja: | 11 |
Pamięć RAM:
| Ilość pamięci: | 8 GB |
Dysk twardy:
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
Ekran:
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 Full HD |
Karta graficzna:
| Typ karty graficznej: | Zintegrowana |
| Model karty graficznej: | Intel Iris XE |