Apple MacBook Air A1932
Opis
Informacje podstawowe:
| Producent: | Apple |
| Seria: | MacBook Air |
| Model: | A1932 |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Oprogramowanie: | Mac OS |
Informacje o kondycji:
| Stan techniczny: | Bardzo dobry |
| Stan wizualny: | Bardzo dobry |
Procesor:
| Producent: | Intel |
| Model: | i5-8259U |
| Generacja: | 8 |
Pamięć RAM:
| Ilość pamięci: | 8 GB |
Dysk twardy:
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 250 GB |
Ekran:
| Przekątna ekranu: | 13" Retina |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560x1600 2K |
Karta graficzna:
| Typ karty graficznej: | Zintegrowana |
| Model karty graficznej: | Intel UHD |